• Serce kształtuje się według tego, co kocha

  Serce kształtuje się według tego, co kocha

  Spośród wielu miłości, które dziś oferuje świat, w ciszy naszego serca usłyszałyśmy zaproszenie Boga, by swoje życie poświęcić Jego Miłości. Celem naszego życia jest trwanie w miłości i obecności Boga oraz czynienie wszystkiego, co tylko możliwe, by jak najwięcej osób poznało, pokochało i zjednoczyło się z Bogiem.
 • W jedności jest nasza siła

  W jedności jest nasza siła

  Życie we wspólnocie wiary jest jednocześnie darem i zadaniem. Dzielimy z innymi zarówno nasze dary i łaski jak i słabości, i przez to kim jesteśmy przyczyniamy się do całokształtu życia wspólnoty.
 • Oddajemy się całkowicie i niepodzielnym sercem Bogu i naszemu powołaniu

  Oddajemy się całkowicie i niepodzielnym sercem Bogu i naszemu powołaniu

  Ponieważ Bóg pierwszy nas umiłował, odpowiadamy Mu naszą miłością i dobrowolnie wybieramy drogę wskazaną nam przez Chrystusa. Przez naszą profesję zakonną ślubujemy żyć w konsekrowanej czystości, ewangelicznym ubóstwie i apostolskim posłuszeństwie we wspólnocie zakonnej.
 • Nie ma nic szlachetniejszego niż ratowanie dusz dla nieba

  Nie ma nic szlachetniejszego niż ratowanie dusz dla nieba

  Na wezwanie Boga, rozpoznawane w naszych czasach odpowiadamy w duchu błogosławionej Matki Teresy. Pracujemy w szkolnictwie lub w innych dziedzinach, w których nasza służba wychowawcza jest szczególnie potrzebna.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
Zaloguj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Czuwanie za powołanych - on line!

Księża nie biorą się z księżyca! Jak każdy z nas potrzebują modlitwy!

Zapraszamy na czuwanie modlitewne ONLINE w intencji tegorocznych neoprezbiterów diecezji opolskiej i gliwickiej, by byli kapłanami prawdziwe Chrystusowymi.
Chcemy również modlić się za wszystkich powołanych: do małżeństwa, życia konsekrowanego, samotnego, by swoje powołanie właściwie odczytali i zrealizowali zgodnie z Bożym planem.

W tym roku, ze względu na sytuację w której się znajdujemy nasze czuwanie będzie miało inną formą.

Część I - "TAJEMNICA - Powołania" - od godz. 15.00 na naszym kanale na YouTube oraz profilu SSND na facebooku pojawi się filmik ze świadectwami tegorocznych neoprezbiterów.

Część II - "TAJEMNICA bliskości" - Transmisja online Adoracji Najświętszego Sakramentu, podczas której będziemy modlić się za wszystkich powołanych. (godz. 19.00)

Część III - "TAJEMNICA Eucharystii" - Msza Święta w intencji tegorocznych neoprezbiterów. (godz. 19.35)