• Serce kształtuje się według tego, co kocha

  Serce kształtuje się według tego, co kocha

  Spośród wielu miłości, które dziś oferuje świat, w ciszy naszego serca usłyszałyśmy zaproszenie Boga, by swoje życie poświęcić Jego Miłości. Celem naszego życia jest trwanie w miłości i obecności Boga oraz czynienie wszystkiego, co tylko możliwe, by jak najwięcej osób poznało, pokochało i zjednoczyło się z Bogiem.
 • W jedności jest nasza siła

  W jedności jest nasza siła

  Życie we wspólnocie wiary jest jednocześnie darem i zadaniem. Dzielimy z innymi zarówno nasze dary i łaski jak i słabości, i przez to kim jesteśmy przyczyniamy się do całokształtu życia wspólnoty.
 • Oddajemy się całkowicie i niepodzielnym sercem Bogu i naszemu powołaniu

  Oddajemy się całkowicie i niepodzielnym sercem Bogu i naszemu powołaniu

  Ponieważ Bóg pierwszy nas umiłował, odpowiadamy Mu naszą miłością i dobrowolnie wybieramy drogę wskazaną nam przez Chrystusa. Przez naszą profesję zakonną ślubujemy żyć w konsekrowanej czystości, ewangelicznym ubóstwie i apostolskim posłuszeństwie we wspólnocie zakonnej.
 • Nie ma nic szlachetniejszego niż ratowanie dusz dla nieba

  Nie ma nic szlachetniejszego niż ratowanie dusz dla nieba

  Na wezwanie Boga, rozpoznawane w naszych czasach odpowiadamy w duchu błogosławionej Matki Teresy. Pracujemy w szkolnictwie lub w innych dziedzinach, w których nasza służba wychowawcza jest szczególnie potrzebna.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
Zaloguj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Odwiedziny Dzieci Maryi w "Wiośnie"

Dzieci Maryi wraz z s. Józefiną spędziły czas swoich ferii z dziećmi w Wielofunkcyjnej Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej "Wiosna" prowadzonej przez nasze Zgromadzenie w Krzydlinie Małej

To był wspaniały czas, jaki przeżyły dziewczynki z grupy Dzieci Maryii na początku swoich ferii zimowych. Wybrałyśmy się do Krzydliny Małej, aby poświęcić swój czas innych dzieciom. Przeplatałyśmy czas pomocą, uśmiechem, zabawą, karmieniem, modlitwą, szukaniem talentów, byciem na placu zabaw, sali gimnastycznej, przedszkolu, prowadzeniem quizu, prezentacji oraz prac plastycznych o Janie Pawle II z okazji 100 lecia urodzin,  robieniem  pomponów, wspólnym oglądaniem pouczających filmów i baśni. Wróciłyśmy wszystkie szczęśliwe i przepełnione wdzięcznością  wobec wspólnoty Sióstr, które prowadzą  to piękne Boże dzieło.

                                                                                                                     S. Józefina